Začátek

2. 5. 2017

Začalo to někdy v zimě 2015/ 16. Tehdy jsem koupila klubko té nejsilnější příze, jakou jsem sehnala, abych si na rukou upletla šálu. Jenže, jak se doma ukázalo, příze byla příliš tenká, a tak jsem následující den zamířila do galanterie znovu, tentokrát pro jehlice.

Inspirovalo mě video, ve kterém pletařka zvládne během 30 minut uplést šálu, natočit video a ještě se u toho všeho usmívat. Jak to dělá? říkám si někdy.

Od té doby pletu. A je to pro mě někdy zkouška nervů. A také příležitost vyrobit si kus oděvu udržitelnější formou v takové kvalitě, pro jakou se právě rozhodnu.

Jmenuji se Šárka, je mi 3x let a bydlím v Praze. Kromě pletení hodně píšu, trénuji pole dance, cvičím jógu a už pravidelně se účastním pochodu Praha–Prčice. A doma mi v teráriu leze obří šnek, kterého mi darovala spolubydlící před odjezdem do Švýcarska.

Nezapomeňte mě sledovat na Instagramu, Facebooku a taky na Pinterestu. Kamarádit se můžeme také na Ravelry.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Tumblr

Jeden komentář pro “Začátek”

  1. Ahoj Šárko, odjíždím do Norska, když mi písneš, můžeme se po návratu sejít na společném pletení. Něco už umím, chvíli jsem učila pletení na rukou pro Vlniku a zvládl to i jeden můj kamarád. Měj se hezky a ať ti jde pletení i výletování, Angelika